Zebra inteligentní kabinety pro bezpečné uložení zařízení

Společnost Zebra představuje inteligentní kabinety, které zvyšují bezpečnost uložení podnikových mobilních zařízení v různých oblastech podnikání. Jejich další výhodou je například minimalizace ztrát a poškození nebo snížení poruchovosti.

Zebra inteligentní kabinety jsou standardizovaná modulární řešení úložišť, která nacházejí svá uplatnění ve skladu, při přepravě, v logistice nebo maloobchodu. Skříňky, stojany, uzamykatelné kolébky a přizpůsobené vozíky jsou navrženy a vyvinuty na základě mnohaletých zkušeností i v náročnějších provozech. Pomáhají zefektivnit způsob, jak podniková mobilní zařízení ukládat, zpřístupňovat, sledovat a spravovat. Kapacita kabinetů je od 5 až do 100 jednotek. Součástí je Zebra Access Management System, který umožňuje viditelnost stavu zařízení v reálném čase.

Výhody inteligentních kabinetů

Kabinety umožňují nejen bezpečně uložit zařízení, ale také minimalizují jejich ztráty a poškození, protože je jasně definována odpovědnost personálu. Úložiště lze nastavit a sledovat tak, že do nich mají přístup jen autorizovaní uživatelé. Zároveň se také snižuje poruchovost, návratnost na opravy a škody na zařízeních. Optimalizují se pracovní postupy. Kabinety zajistí v zařízeních nabité baterie. Splňují hygienické předpisy a respektují současná pandemická nařízení. Snižují náklady na výměnu zařízení a maximalizují efektivitu zaměstnanců. Pro více informací navštivte stránky společnosti Zebra.

Autor článku: Marek Písečný, Zebra Technologies CZ

Potřebujete poradit?

Chci konzultovat řešení

Potřebujete poradit?
loading