Nový webinář STILL o AGV systémech právě ke zhlédnutí

Společnost STILL pořádala na konci března další odborný seminář, tentokrát na téma Přepravní systémy bez řidiče (AGV) pro logistiku výrobních procesů. Přinášíme záznam z tohoto live přenosu.

Současná situace na trhu nahrává otázkám, zda automatizovat logistiku výroby a jak se vůbec vyznat v nepřeberné škále technologií, od plošinového vozíku až po inteligentní tažnou soupravu. K cíli vede mnoho cest – které jsou ale ty správné a rentabilní? Nejen na to hledali odpovědi experti z oblasti intralogistiky při posledním STILL on-line webináři.

Pokud jste se nestihli připojit, můžete se na záznam z webináře podívat v celé jeho délce a získat tak podrobný přehled o rozmanitosti a možnostech automatizace logistiky. Kromě toho jsou zde shrnuty všechny otázky a odpovědi, které při live přenosu zazněly. Video je dostupné v českém a anglickém jazyce.

Pozvánka na webinář o bezpečnosti

Dne 18. května 2021 pořádá společnost STILL nový webinář na téma Bezpečný pohyb manipulační techniky ve skladu. Pro získání více informací a přihlášení navštivte stránky společnosti STILL.

Autor článku: Andrea Ščepková, STILL

Potřebujete poradit?

Chci konzultovat řešení

Potřebujete poradit?
loading