Webinář STILL: Automatizace procesů pomocí vozíků AGV

Společnost STILL pořádala v únoru webinář pro zákazníky na téma automatizace procesů prostřednictvím automatizovaných vozíků ze sériové výroby. Neviděli jste ho? Nevadí. Přinášíme záznam a informace o chystané březnové akci.

Digitalizace v oblasti automatizovaných skladů se stává novou realitou. Vede k restrukturalizaci v oblasti skladů a k jejich chytřejšímu řízení v budoucnu. Společnosti se budou muset ve větší míře zaměřovat na optimalizované logistické procesy. Prostřednictvím pořádaného webináře proto představila společnost STILL komplexní možnosti, které nabízí automatizace v logistice, včetně využití automatizovaných vozíků ze sériové výroby (AGV – Automated Guided Vehicles). Pokud máte zájem se na webinář v klidu podívat, je k dispozici na stránkách společnosti STILL v českém a anglickém jazyce. Stačí kliknout zde.

Pozvánka na nový webinář – již 30. března 2021

Zásobování výroby a odvážení hotových výrobků je elementární součástí výrobního procesu. Vzhledem k neustále se opakujícím procesům se hodí k automatizaci lépe než naprostá většina jiných procesů. Jaké přepravní systémy jsou pro automatizaci logistiky výroby obecně k dispozici a jakým způsobem je možné tyto vozíky integrovat do stávající infrastruktury? Renomovaní experti z oblasti intralogistiky během zajímavé konfrontace na tyto otázky nejen odpoví, ale budou také aktivně argumentovat pro své favorizované řešení. Webinář se uskuteční již 30. března 2021 v 10:00–11:00 hod. a v 16:00–17:00 hod. a bude živě přenášen v několika jazycích včetně češtiny. Více informací získáte a přihlásit se můžete zde.

Autor článku: Andrea Ščepková, STILL

STILL_tahac

STILL_iGo

Potřebujete poradit?

Chci konzultovat řešení

Potřebujete poradit?
loading